Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: About
br: Diwar-benn
