Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
