Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: link
eu: esteka

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Module
eu: Modulua

en: Header
eu: Goiburua

en: Items
eu: Elementuak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Position
eu: Kokapena

en: Source
eu: Iturburua

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Administration menu
eu: Kudeaketa menua

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Recent content
eu: Eduki berria
