Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Version
fi: Versio

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: link
fi: linkki

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Files
fi: Tiedostot

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Module
fi: Moduuli

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Items
fi: Aiheet

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Color
fi: Väri

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Tools
fi: Työkalut

en: Position
fi: Sijoitus

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Source
fi: Lähde

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Hide
fi: Piilossa

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Output
fi: Tuloste

en: Administration menu
fi: Ylläpitovalikko

en: Taxonomies
fi: Luokittelut

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Recent content
fi: Uusin sisältö

en: Description format
fi: Kuvauksen muoto
