Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Version
ku: وەشان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: About
ku: دەربارە

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان
