Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ
