Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Development
ml: വികസനം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Color
ml: നിറം

en: Provider
ml: ദാതാവ്
