Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: File
mr: फाईल

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: link
mr: शृंखला

en: Files
mr: फाईल्स

en: Contact
mr: संपर्क

en: Extra
mr: अधिक(Extra)

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Color
mr: रंग

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Tools
mr: साधने

en: Position
mr: स्थान
