Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Development
ms: Pembangunan

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Version
ms: Versi

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: File
ms: Fail

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Add new
ms: Tambah baru

en: View
ms: Pandangan

en: Files
ms: Fail

en: Contact
ms: Hubungi

en: Module
ms: Modul

en: Header
ms: Pengepala

en: Items
ms: Item-item

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Color
ms: Warna

en: Role
ms: Peranan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Hide
ms: Selindungkan

en: About
ms: Perihal

en: Administration menu
ms: Menu pentadbiran

en: Recent content
ms: Kandungan terbaru
