Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Enable
ru: Включить

en: Version
ru: Версия

en: Overview
ru: Обзор

en: File
ru: Файл

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background
ru: Фон

en: Add new
ru: Добавить новый

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: link
ru: ссылка

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Files
ru: Файлы

en: Contact
ru: Контакт

en: Module
ru: Модуль

en: Header
ru: Шапка

en: Items
ru: Элементы

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Domain
ru: Домен

en: Extra
ru: Дополнительно

en: Navigation
ru: Навигация

en: Color
ru: Цвет

en: Role
ru: Роль

en: Users
ru: Пользователи

en: Provider
ru: Поставщик

en: Tools
ru: Инструменты

en: Position
ru: Позиция

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Source
ru: Источник

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Add environment
ru: Добавить окружение

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Collection
ru: Коллекция

en: Common
ru: Общие

en: Blocks
ru: Блоки

en: Hide
ru: Скрыть

en: Plugin settings
ru: Настройки плагина

en: About
ru: Информация

en: Output
ru: Вывод

en: Environments
ru: Окружения

en: Administration menu
ru: Меню администрирования

en: User menu
ru: Меню пользователя

en: Recent content
ru: Последние материалы

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета

en: Navigation blocks
ru: Блоки навигации.
