Navigation Extra (1.0.0-rc3) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: link
sr: линк

en: Files
sr: Фајлови

en: Color
sr: Боја

en: Role
sr: Улога

en: Provider
sr: Провајдер

en: Pattern
sr: Образац
