Navigation Extra (1.0.0-rc4) - en to es translation catalogue (53 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Development
es: Desarrollo

en: Enable
es: Activar

en: Version
es: Versión

en: Overview
es: Vista general

en: File
es: Archivo

en: Size
es: Tamaño

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Link
es: Enlace

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Background
es: Fondo

en: Icon
es: Icono

en: Add new
es: Añadir nuevo

en: View
es: Ver

en: Format
es: Formato

en: link
es: enlace

en: Number of items
es: Cantidad

en: Files
es: Archivos

en: Contact
es: Contacto

en: Module
es: Módulo

en: Header
es: Encabezado

en: Items
es: Elementos

en: Media
es: Multimedia

en: Domain
es: Dominio

en: Navigation
es: Navegación

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: Provider
es: Proveedor

en: Tools
es: Herramientas

en: Position
es: Posición

en: Pattern
es: Patrón

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Source
es: Origen

en: Missing
es: No encontrado

en: Collection
es: Colección

en: Common
es: Común

en: Blocks
es: Bloques

en: Hide
es: Ocultar

en: Plugin settings
es: Configuraciones de la extensión

en: Devel
es: Desarrollo

en: About
es: Acerca de

en: Output
es: Salida

en: Administration menu
es: Menú de administración

en: Taxonomies
es: Taxonomías

en: User menu
es: Menú de usuario

en: Recent content
es: Contenido reciente

en: Description format
es: Formato de descripción.
