Navigation Extra (1.0.0-rc4) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Enable
he: הפעלה

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Add new
he: הוספת חדש

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: link
he: קישור

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Files
he: קבצים

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Module
he: מודול

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Items
he: פריטים

en: Media
he: מדיה

en: Domain
he: דומיין

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Provider
he: ספק

en: Tools
he: כלים

en: Position
he: מיקום

en: Pattern
he: פורמט

en: Source
he: מקור

en: Missing
he: חסר

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Common
he: שכיח

en: Blocks
he: בלוקים

en: Hide
he: הסתרה

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: About
he: אודות

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Recent content
he: תכנים אחרונים
