Navigation Extra (1.0.0-rc4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Files
ht: Fichye

en: Tools
ht: Outi
