Navigation Extra (1.0.0-rc4) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Hide
hy: Թաքցնել
