Navigation Extra (1.0.0-rc4) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Version
th: รุ่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Add new
th: เพิ่มใหม่

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Items
th: จำนวน

en: Media
th: สื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Navigation
th: นำทาง

en: Color
th: สี

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Blocks
th: บล็อค

en: Hide
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Administration menu
th: การดูแลระบบเมนู
