Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Run cron
ta: cron ஓட்டு

en: Cron ran successfully.
ta: க்ரான் ஓட்டம் வெற்றிகரமாக நடந்தது.
