Navigation Extra Tools (1.3.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Tools
da: Værktøjer

en: Run cron
da: Kør cron

en: Run updates
da: Kør opdateringer

en: Execute PHP Code
da: Udfør PHP kode

en: Cron ran successfully.
da: Cron-opgave fuldført.

en: Flush all caches
da: Tøm alle cacher

en: Rebuild theme registry
da: Genbyg tema registeret

en: All caches cleared.
da: Alle cacher tømt.

en: Static caches
da: Statiske caches

en: CSS and JavaScript cache cleared.
da: CSS- og JavaScript-cache tømt.

en: Webprofiler settings
da: Indstillinger for Webprofiler

en: Flush plugins cache
da: Tøm plugin cache

en: Flush static cache
da: Tøm statisk cache

en: Flush routing and links cache
da: Tøm rute og link cache

en: Flush render cache
da: Tøm renderings cache

en: Plugins cache cleared.
da: Plugin-cachen tømt.

en: Static cache cleared.
da: Statisk cache tømt.

en: Routing and links cache cleared.
da: Routing- og links-cache tømt.

en: Render cache cleared.
da: Render cache tømt.

en: Views cache cleared.
da: Views-cache tømt.

en: Flush twig cache
da: Tøm Twig cache

en: Twig cache cleared.
da: Twig-cache tømt.

en: Theme Rebuild
da: Genopbygning af tema

en: Flush CSS and JavaScript
da: Tøm CSS og JavaScript

en: Theme registry rebuilt.
da: Theme registry genopbygget.
