Navigation Extra Tools (1.3.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Views
lv: Skati

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Tools
lv: Rīki

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.
