Navigation Extra Tools (1.3.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Views
th: ดู

en: Menu
th: เมนู

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Run cron
th: เรียก Cron ทำงาน

en: Cron ran successfully.
th: Cron ทำงานสำเร็จ
