Navigation Extra Tools (1.3.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Administration
is: Stjórnun

en: Views
is: Gagnasýn

en: Menu
is: Valmynd

en: Tools
is: Tól

en: Run cron
is: Keyra cron
