Navigation Extra Tools (1.3.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Development
br: Diorren

en: Administration
br: Mererezh

en: Menu
br: Lañser

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Plugin
br: Lugant
