Navigation Extra Tools (1.3.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Administration
cs: Administrace

en: Tools
cs: Nástroje

en: Render cache
cs: Mezipaměť vykreslování

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: All caches cleared.
cs: Všechny mezipaměti vyčištěny.

en: Static caches
cs: Statická mezipaměť

en: CSS and JavaScript cache cleared.
cs: Mezipaměť CSS a JavaScriptu vyčištěna.

en: Flush plugins cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť pluginů

en: Flush static cache
cs: Vyprázdnit statickou mezipaměť

en: Flush routing and links cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť směrování a odkazů

en: Flush render cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť vykreslování

en: Plugins cache cleared.
cs: Mezipaměť pluginů vyčištěna.

en: Static cache cleared.
cs: Statická mezipaměť vyčištěna.

en: Routing and links cache cleared.
cs: Mezipaměť směrování a odkazů vyčištěna.

en: Render cache cleared.
cs: Mezipaměť vykreslování vyčištěna.
