Navigation Extra Tools (1.3.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Views
hi: द्रश्य

en: Menu
hi: सूची

en: Tools
hi: उपकरण

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Run cron
hi: क्रॉन चलाएँ

en: Run updates
hi: अद्यतन (अपडेट) चलायें

en: Cron ran successfully.
hi: क्रॉन चल गया

en: Flush all caches
hi: सभी कैश निकलवाने

en: Twig
hi: ट्विग

en: Static caches
hi: स्थिर कैश

en: CSS and JavaScript cache cleared.
hi: सी.एस.एस एवं जावास्क्रिप्ट कैश मिटा दिए गए |
