Navigation Extra Tools (1.3.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Administration
hr: Administracija

en: Menu
hr: Izbornik

en: Tools
hr: Alati

en: Run cron
hr: Pokreni cron

en: Run updates
hr: Nadogradi

en: Cron ran successfully.
hr: Cron uspješno izveden.

en: Flush all caches
hr: Isprazni svu priručnu memoriju
