Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Roles
et: Rollid

en: Navigation
et: Menüü

en: About
et: Programmist

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv
