Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Roles
it: Ruoli

en: Navigation
it: Navigazione

en: About
it: Informazioni

en: Starting level
it: Livello di partenza

en: Maximum number of levels
it: Numero massimo di livelli
