Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ja: 役割

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: About
ja: アバウト

en: Starting level
ja: 開始階層

en: Maximum number of levels
ja: 最大レベル数
