Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Roles
nl: Rollen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: About
nl: Over

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Maximum number of levels
nl: Maximaal aantal niveaus
