Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Roles
pl: Role

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: About
pl: O stronie

en: Starting level
pl: Poziom początkowy

en: Maximum number of levels
pl: Maksymalna liczba poziomów
