Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Navigation
pt: Navegação

en: About
pt: Sobre

en: Starting level
pt: Nível Inicial

en: Maximum number of levels
pt: Número máximo de níveis
