Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ru: Роли

en: Navigation
ru: Навигация

en: About
ru: Информация

en: Starting level
ru: Начальный уровень

en: Maximum number of levels
ru: Максимальное количество уровней
