Navigation Menu Role (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Roles
tr: Roller

en: Navigation
tr: Gezinti

en: About
tr: Hakkında

en: Starting level
tr: Başlangıç düzeyi

en: Maximum number of levels
tr: Maksimum seviye sayısı
