Navigation + (1.1.0-alpha11) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Mode
hi: प्रकार

en: Colors
hi: रंग

en: Color
hi: रंग

en: MB
hi: मेगा बाईट

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: KB
hi: किलो बाईट
