Navigation + (1.1.0-alpha13) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Refresh
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Mode
ar: النمط

en: Color
ar: اللون

en: MB
ar: م.بايت

en: Loading...
ar: تحميل...

en: KB
ar: ك.بايت
