Navigation + (1.1.0-alpha15) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Color
af: Kleur
