Navigation + (1.1.0-alpha16) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Remove file
fi: Poista tiedosto

en: Mode
fi: Tila

en: Color
fi: Väri

en: MB
fi: MT

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: KB
fi: Kt

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Discard changes?
fi: Hylkää muutokset?
