Navigation + (1.1.0-alpha17) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Mode
bg: Режим

en: Color
bg: Цвят
