Navigation + (1.1.0-alpha25) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Mode
sk: Režim

en: Color
sk: Farba

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
