Navigation + (1.1.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Refresh
tr: Yenile

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Remove file
tr: Dosyayı sil

en: Mode
tr: Kip

en: Colors
tr: Renkler

en: Color
tr: Renk

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Discard changes?
tr: Değişiklikler yok sayılsın mı?

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
