Navigation + (1.1.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Mode
ku: جۆر

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: MB
ku: م.ب.

en: KB
ku: ک.ب.
