Navigation + (1.1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Configure
cs: Nastavení

en: Remove file
cs: Odstranit soubor

en: Mode
cs: Režim

en: Color
cs: Barvy

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Discard changes?
cs: Zahodit změny?

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
