Navigation + (1.1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Refresh
is: Endurnýja

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Remove file
is: Fjarlægja skrá

en: Mode
is: Hamur

en: Color
is: Litur

en: Loading...
is: Hleð...
