Navigation + (1.1.10) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Mode
cy: Modd

en: Color
cy: Lliw
