Navigation + (1.1.10) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Refresh
ru: Обновить

en: Configure
ru: Настроить

en: Remove file
ru: Удалить файл

en: Mode
ru: Режим

en: Colors
ru: Цвета

en: GB
ru: ГБ

en: Color
ru: Цвет

en: MB
ru: МБ

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: KB
ru: КБ

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Highlight color
ru: Цвет подсветки

en: TB
ru: ТБ

en: Discard changes?
ru: Отменить изменения?

en: Plugin ID
ru: ID плагина
