Navigation + (1.1.11) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Refresh
et: Värskenda

en: Configure
et: Seadistus

en: Remove file
et: Eemalda fail

en: Mode
et: Viis

en: Color
et: Värv

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Discard changes?
et: Tühistan muudatused?

en: Plugin ID
et: Plugina ID
