Navigation + (1.1.11) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Guardar

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Configure
pt: Configurar

en: Remove file
pt: Remover ficheiro

en: Mode
pt: Modo

en: Colors
pt: Cores

en: Color
pt: Cor

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Discard changes
pt: Descartar alterações

en: Discard changes?
pt: Descartar alterações?

en: Plugin ID
pt: ID do plugin
