Navigation + (1.1.12) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Color
hy: Գույն

en: MB
hy: ՄԲ

en: KB
hy: ԿԲ

en: @label
hy: @label (@column)
