Navigation + (1.1.12) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Color
te: రంగు

en: MB
te: మెబై

en: KB
te: కిబై
