Navigation + (1.1.12) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktiver

en: Disable
da: Deaktiver

en: None
da: Ingen

en: Mode
da: Opførsel

en: Loading...
da: Indlæser...

en: KB
da: kB
